Liberecké
Zelenenoviny.cz

Jablonec nad Nisou pomáhá lidem bez domova

11.03.2019

Nezisková organizace Naděje vybudovala v Jablonci nad Nisou pět mobilních iglou, která pomáhají osobám bez domova přečkat mrazivé noci. V příštím roce by se měl jejich počet znásobit a nabídnout tak přístřeší většímu počtu lidí.

 více …


V Turnově začnou farmářské trhy

28.02.2019

Tradiční farmářské trhy v Trutnově odstartují už 30. března. Na trzích bude možné nakoupit místní speciality a sezonní produkty. Na farmářské trhy se můžeme těšit pravidelně každé sobotní dopoledne od 8 do 12 hodin. 

 

 

&nbvíce …


Zelené oázy podpoří Liberecký kraj

26.02.2019

Do grantového projektu Zelené oázy pro léta 2018 až 2019 se zapojil i Liberecký kraj. Konkrétně města Liberec, Nová Ves nad Popelkou a Kryštofovo údolí. Cílem vybudovat víc zeleně a vodních prvků. Jak ukázaly výsledky proběhlých ročníků, lidem není lhostejné, jak vypadá místo, ve kterém žijí.

  více …


Liberecký kraj vydává kalendář ekovýchovných a zemědělských akcí

02.02.2019

Odbor životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova Libereckého kraje vydává již po 18. kalendář akcí, které jsou zaměřené na ekologickou výchovu a zemědělství. Cílem je vzdělávání a osvěta veřejnosti.

 

 

  více …


Turnov zdarma nabízí pytle na tříděný odpad

22.01.2019

Turnov se snaží své obyvatele motivovat ke třídění odpadů. Pokračuje proto v pytlovém sběru odpadů a navíc pytle rozdává zdarma.

 

  více …


Liberec zvýhodní cestování seniorů

14.01.2019

Už od minulého roku Liberec snižuje ceny jízdného v městské hromadné dopravě. Tentokrát se slevy týkají seniorů, pro které město připravilo zvýhodněnou roční jízdenku. Tu bude možné zakoupit od února.

 

více …


Co se dělá pro životní prostředí v Libereckém kraji:

Reklama:

.

Reklama:
Filtry na pitnou vodu

Filtryvody.cz